100%

eBook

Vademecum pośladków

• Jeśli wymodelowanie pośladków spędza Ci sen z powiek…

• Jeśli gubisz się w mnogości metod treningowych, magicznych porad i ciągle nowych „pro tipow”…

• Jeśli tak samo jak i my masz wręcz odruch wymiotny na kolejne hasła „a na mnie działa, więc rób tak samo…

• Jeśli masz dość pier…nia dookoła, a chcesz rzetelnych opartych na wiedzy naukowej informacji, które są przetestowane w praktyce z powodzeniem nie na pojedynczych osobach, nawet nie na dziesiątkach lecz setkach osób…

• Jeśli po prostu chcesz mieć kompletny plan treningowy na pośladki z właściwym wytłumaczeniem, co kiedy i dlaczego…

To jesteś w dobrym miejscu, patrzysz na odpowiedni ebook. Witamy Cię serdecznie i zapraszamy do lektury!

eBook będzie dostępny od 10.08.2023

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Co zawiera eBook Vademecum Pośladków

Skomplikowane rzeczy tłumaczymy w prosty sposób

PLANY TRENINGOWE

Skrupulatnie opisane plany treningowe w wersji fast food’owej - czyli do konsumpcji na już!

PROFESJONALNE OPISY

Dla ciekawskich - szeroki opis “czemu Twoje pośladki rosną” lub nie rosną - wraz z receptą na progres Akademii Hipertrofii.

ANATOMIA DLA KAŻDEGO

Anatomiczne niuanse przedstawione w sposób tak prosty, jak fabuła pokemonów.

GRAFIKI oraz ZDJĘCIA

Multum grafik przedstawiających omawiane zagadnienia z piękną panią, dzięki czemu buzia ucieszy się na myśl o przeglądaniu tego Ebooka

GWARANTOWANY PROGRES

Po zdobyciu informacji z ebooka wjedziesz w trening jak dzik w żołędzie. Ostrzegamy, że garderoba (szczególnie Twoje jeansy) mogą nie wytrzymać progresu - za to nie bierzemy odpowiedzialności.

FILMY Z ĆWICZENIAMI

Każde zawarte w eBooku ćwiczenie posiada film z objaśnieniem techniki jego wykonania. Nie zostawiamy miejsca na błędy!

Spis treści

Dla kogo jest ten eBook

Trenujesz rekreacyjnie, amatorsko - Istnieje prawdopodobieństwo, że po przeczytaniu tego ebooka zrobisz unfollow dużej części fitness profili w social mediach, gdy pojmiesz co za głu… mierne informacje są przekazywane 🙂 Po prostu zrozumiesz pośladki, jak pracują i jak ty masz efektywnie zaangażować je do pracy, tak by zobaczyć efekty. Twoje treningi wejdą na wyższy poziom - poziom KONCEPCJI HIPERTROFICZNEJ, razem z Twoim poziomem wiedzy!

Trenujesz profesjonalnie - Zobaczysz, że jaki progres można notować. Przebudowa grupy pośladkowej? A może “dopieszczenie” szczegółów? Znajdziesz te informacje, więc chwyć za lekturę i wdrażaj w życie metody treningu pośladków modelem KONCEPCJI HIPERTROFICZNEJ!

Jesteś trenerem - Podopieczni Ci podziękują, za to że masz ten ebook i stosujesz wiedzę z niego wyjętą. A wiesz dlaczego? Bo chcą efektów! Twój warsztat treningowy, wzmocniony informacjami, jakie znajdziesz w tej pracy urośnie do poziomu… Brazylijskich pośladków. Twoja edukacja = efekty podopiecznych = mocniejsza marka na rynku = większe zarobki. Hmm.. oto w zasadzie jest Twój podręcznik do marketingu, miłej lektury! Wdrażaj w swojej pracy czym prędzej!

Podaj e-mail, na który otrzymasz potwierdzenie zapisu.

(Prosimy o podawanie adresu mailowego najlepiej na serwisie gmail oraz unikanie w miarę możliwości skrzynek na o2, wp- gdyż obserwujemy spadek dostarczalności do skrzynek na tych serwisach. Jeśli potwierdzenie do Ciebie nie dotarło napisz do nas na adres szkolenia@akademiahipertrofii.pl).