Wykładowcy

Paweł Głuchowski

Jestem założycielem Akademii Hipertrofii. Dodatkowo specjalizuję się w wielu dziedzinach: fizjologii i anatomii, biomechaniki ruchu, biochemii i żywienia w sporcie. Byłem wykładowcą m.in. na Akademii Mistrzostwa Sportowego i w Global Sport Academy. Prowadzę szkolenia stacjonarne i online zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów.

Pomagam podnosić kwalifikacje zawodowe trenerom personalnym, przygotowuję sportowców do zawodów i wspieram wszystkich, którzy chcą po prostu mądrze ćwiczyć, zdrowo się odżywiać, zadbać o zdrowie i poprawić samopoczucie.

Wybieram tylko sprawdzone w praktyce i poparte badaniami rozwiązania, bo tylko takie gwarantują prawdziwą skuteczność i bezpieczeństwo.

Na swoim koncie posiadam wiele osiągnięć sportowych. Z dumą mogę powiedzieć, że jestem złotym medalistą Mr. Universe i Mistrzem Europy w kulturystyce.

Łukasz Zimny

Dyplomowany technik masażu, trener personalny i medyczny oraz szkoleniowiec. 

W swojej pracy wykorzystuje i łączy metody zaczerpnięte z klasycznego treningu siłowego, treningu funkcjonalnego oraz przygotowania motorycznego.

Wiktor Wrzesiński

Trener, który wykorzystuje biomechanikę do efektywnego treningu. 

Chce pokazać ludziom jak przełożyć wiedzę na praktykę, aby osiągali swoje cele w sposób skuteczny i bezpieczny. 

Patrzy na ruch człowieka z innej perspektywy niż większość i szuka rozwiązań, które pomagają w pracy z podopiecznymi.

Zależy mu na wprowadzeniu wyższego poziomu edukacji z zakresu anatomii funkcjonalnej i biomechaniki zarówno wśród trenerów jak i zwykłych bywalców siłowni. 

Pokazuje, że dobór ćwiczeń, ich kolejność oraz mechanika ruchu ma znaczenie. Stale aktualizuje swoją wiedzę, aby wznieść świadomość treningu na zupełnie nowy, wyższy poziom.